NORDICA ORIANA kamna na dřevo s ventilátorem, bílá majolika

NORDICA ORIANA kamna na dřevo s ventilátorem, bílá majolika
94 420,00 Kč

Dostupnost: do týdne

Novinka

* Povinná pole

94 420,00 Kč

DODATEČNÉ INFORMACE

   
ZNAČKA La Nordica
VELIKOST KOUŘOVODU 150 mm
MOŽNOSTI KOUŘOVODU Horní vývod
ŠÍŘKA 635 mm
VÝŠKA 1314 mm
HLOUBKA 557 mm
ÚČINNOST (%) 85
ENERGETICKÁ TŘÍDA A +
   

TECHNOLOGIE

Bring the Breath into the Combustion   
Bring the Breath into the Combustion
Systém vzduchových zásuvek, který se odebírá zvnějšku čerstvého vzduchu pro spalování a přímo ho vhání do zařízení. Tento systém umožňuje instalaci výrobků i do moderních domů s nízkou energetickou spotřebou, navíc zabezpečuje jistější užívání kamen, jelikož je spálen kyslík z místnosti, kde je nainstalováno zařízení a předchází tak termickým rozptylům
Post Combustion System
Post Combustion System
Spalovací systém vyvinutý společností La Nordica-Extraflame umožňuje, díky systému sekundárního/terciálního vzduchu, přídavné hoření, které je schopné výrazně snížit emise a tudíž dodržovat nejstriktnější evropská nařízení
Clean Glass Control
Clean Glass Control
Je to systém, který prostřednictvím specifického průběhu předehřátého vzduchu účinně předchází vytváření nánosů na skle dvířek ohniště
Resistant Door at the Time
Resistant Door at the Time
Dvířka výrobků z litiny vyšší kvality jsou stálé v čase a zaručují permanentní těsnost.
Nordiker
Nordiker
La Nordica-Extraflame používá zvláštní materiál nazvaný Nordiker, který slouží k výrobě žáruvzdorného materiálu na stěnách topeniště. Tento výrobek, díky svých tepelným schopnostem, umožňuje dosáhnout vyšších teplot v místnostech, kde dochází k hoření a snižuje tak emise v prostředí
Power Radiant System
Power Radiant System
Systém výměníku velmi vysoké výkonnosti předání tepla do okolí. Studený vzduch, v kontaktu s velkou vyzařující plochou z litiny, se ohřívá a vystupuje nahoru a vytváří tak neustálý cyklus takzvaně "konvekční pohyb". Konvekce tak rozmisťuje teplý vzduch dovnitř okolního prostředí, kde je nainstalované zařízení, velmi rychle a optimalizuje jeho účinnost.
 

 

Popis

Detaily

KRBOVÁ KAMNA s ventilátorem pro foukání tepla do prostoru nebo pro rozvod teplého vzduchu)


Vlastnosti: 

• Obklad z majoliky (bílá)

• Vyjímatelný popelník • Vnitřní obklad topeniště z litiny + Nordiker

• Dvířka ze smaltované litiny s vysokou tloušťkou • Přední panely a hlavice ze smaltované litiny

• Vysoký výkon

• Přední ventilace prostoru s výstupem zespodu

• Nová bezdrátová ventilační řídicí jednotka • Možnost dálkového ovládání

• Prostorné topeniště s vertikálním plamenem pro optimální výhled na oheň

• Estetická péče uvnitř topeniště

 

 

 

ŘADA EVOLUTION LINE 

 

Nová kamna na pelety řady Evolution jsou navržena tak, aby vyhovovala novým potřebám spotřebitele, který stále více dbá na detaily a výkon.

Každý prvek se vyznačuje bohatým technologickým zařízením, které zlepšuje každodenní používání a současně snižuje frekvenci údržby, což zaručuje vysokou spolehlivost.
Díky vysokým standardům kvality součástí a pečlivému návrhu bezpečnosti jsou tyto spotřebiče ideální volbou pro ty, kteří chtějí ve svém vlastním domě něco zvláštního, stejně jako elegantní design.

9 přídavných jmen popisujících kamna Evolution Line

 

  Tichý: Ticho bez ztráty účinnosti.

Umožňuje zcela vyloučit ventilátor místnosti a získat maximální akustický komfort a současně získat maximální topný výkon vody určené pro domácí radiátory v termoproduktech.

 

  Pohodlná: Vaše kamna se čistí sama.

Systém realizovaný s inovativním motorem, který řídí čištění zbytků spalování pelet automaticky a bez zásahu uživatele. Zásobník na popel je nutné vyprázdnit až po několika dnech provozu. Konkrétní odpověď pro ty, kteří kamna často používají

 

  Bezpečná: Technologie a inovace pro vaši bezpečnost.

Zcela izolován od okolního prostředí, a to jak pro odběr spalovacího vzduchu, tak pro vypouštění zbytků ze spalování, zaručuje maximální bezpečnost a pohodlí. Tento konkrétní systém je získán těsností nádrže na pelety a spalovací komory, včetně dvířek.

 

  Rychlá: Okamžité teplo vždy a v každém případě.

Rychlé zapálení za všech povětrnostních podmínek (vlhkost a chlad) díky keramické žhavicí svíčce, která uvolňuje o více než 40% více energie než běžné nekeramické komponenty, což také zaručuje tisíce zapálení.

 

  Agilní: Pro úplnou a pohodlnou správu, dokonce i z pohovky vašeho domova.

Kamna Evolution Line jsou vybavena „ručním“ rádiovým ovládáním, které vám umožní kompletně spravovat všechny funkce kamen. Stejný příkaz lze poté použít jako dálkový termostat: detekuje teplotu, kde je umístěn „ruční“ přístroj, a řídí provoz spotřebiče, dokud tam není dosaženo požadované teploty. Výhodou jsou kamna, která fungují tak, jak chcete a kolik chcete, která se ovládají jednoduchým a pohodlným způsobem i z pohovky vaší domácnosti.

 

  Flexibilní: Maximální flexibilita při řízení komfortu místností.

Přidružení mezi elektronickou deskou a rozšiřující deskou systému (volitelné) umožňuje maximální flexibilitu při řízení termohydraulického systému s možností řízení různých teplot v každé místnosti v domě.

 

  Inovativní: Vždy v kontaktu s kamny, i když jste mimo domov.

Ovládejte kamna na dálku díky aplikaci: Aplikace Total Control (modul Wi-Fi), Aplikace Easy Access (Modul Gsm) a termostat Wireless.

 

  Efektivní: Snižuje dobu čekání na opětovné zapálení.

Speciální sonda umožňuje odečítání teplot a pracovních podmínek kamen v reálném čase, umožňuje kratší doby opětovného spuštění a optimální spalování pelet.

 

  Jednoduchá: Jednoduše upravuje výkon vašeho topného systému.

V termoproduktu provádí čerpadlo funkci cirkulace horké vody v topném systému. Tato nová generace oběhových čerpadel (PWM), kromě úspory nákladů na elektřinu, neustále komunikuje s elektronickou kartou poskytující informace o provozním stavu čerpadla, takže se může přizpůsobit jakýmkoli systémovým požadavkům: například pokud dojde k zablokování oběhového čerpadla, kamna detekují anomálii a také se automaticky uzamknou. Čerpadlo je řízeno přímo pomocí „ručního“ ovládání kamen, aniž by muselo mechanicky zasahovat do systému.

Certifikované obchodní podmínky dTest
Certifikované obchodní podmínky dTest